o Nas

Za kulisami

Kolejna agencja marketingowa...

Tak pomyśli duża część osób przed kontaktem i rozmową. Nic bardziej mylnego. Jesteśmy grupą freelancerów, którzy posiadają razem kilkunastoletnie doświadczenie w branży e-commerce. Każdy w innej dziedzinie jest specjalistą. Taka dywersyfikacja obowiązków pozwala nam kompleksowo obsługiwać naszych klientów.

Nasz zespół liczy w tej chwili pięć osób, a każda z osób biorących udział w projekcie jest pozytywnie zakręcona i kreatywna. Nasze burze mózgów mimo odmiennych punktów widzenia pozwalają szerzej spojrzeć na dane zagadnienie. Stąd właśnie powstało ,,Postronnie”.

Podchodzimy do każdego zadania indywidualnie, ale i inaczej niż wszyscy za sprawą mnogości umysłów biorących udział w realizacji każdego projektu. Zaangażowanie, kreatywność i duży entuzjazm w realizacji projektów pozwala nam osiągać sukcesy i wypływać nam na szerokie wody. Nie boimy się wyzwań. Jednak nasze działania to nie eksperymenty. Posiadamy duże doświadczenie i jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu dając z siebie 100% w każdym zleceniu.

Nie zatrzymujemy się

Każdy dzień jest dla nas okazją do zdobycia nowych doświadczeń, wiedzy, ale też ciekawych kontaktów. Codziennie staramy się iść na przód.

Odkrywanie to przyjemność

Nigdy nie wiadomo kto do nas zadzwoni lub napisze. Każda branża wymaga innego podejścia lecz jest to dla nas kolejny powód do poszerzania horyzontów.

Krok po kroku

Rozwój wymaga czasu. Każdy z nas zaczynając swoją przygodę, że sukces przyjdzie szybko i łatwo. Cierpliwość w tej pracy jest bardzo ważna.

inne spojrzenie

Każdy z nas jest wizjonerem. Daje to dużo pomysłów, które wykorzystywane są później przy wielu projektach.

Twoja firma. Nasza misja.

Wiara w ciężką pracę i poświęcenie

Jeśli chciałbyś jakie mamy podejście do marketingu to sprawdź jakie rzeczy możemy dla Ciebie zrobić.

Poznaj Naszych Klientów

Zaufali Nam

Z naszych umiejętności skorzystały firmy jak indywidualne jednostki. Zajmujemy się wsparciem dla każdego, kto potrzebuje pomocy na polu marketingu internetowego lub wdrożeń.

Chcesz Sprawić, Że Twój Biznes Poszybuje?

Wyślij nam wiadomość